service

Penetrasyon & Sızma Testi

Penetrasyon & Sızma Testi, saldırganların içeriden veya dışarıdan sistemlere verebileceği zararları, saldırganların yöntemleri,teknikleri ve bakış açıları ile tekrarlamak ve bu süreci raporlamak eşliğinde gerçekleştirilen simülasyonlardır. Uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen Penetrasyon & Sızma testi hizmetlerimiz esnasında saldırganların firmalara zarar verebilecekleri alanlar belirlenmekte ve bu zaafiyetlerin giderilmesi için danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Penetrasyon & Sızma testi hizmetlerimiz esnasında uzman ekibimiz tarafından Web-Sistem ve Uygulama bazında hizmet vermekteyiz.

Penetrasyon & Sızma Testi hizmetlerimiz üç aşamada gerçekleşmektedir.

 • 1- Kara Kutu (Black Box)
 • Kara Kutu (Black Box) Penetrasyon & Sızma testi esnasında görev alan uzman ekibimize hiçbir bilgi verilmemektedir. Bilgi Toplama, versiyon keşifleri ve zaafiyet analizleri süreci boyunca hem dış saldırgan gözünden bilgi toplama hem zaafiyet geliştirme hem de raporlama süreci gerçekleşmektedir. Kara Kutu (Black Box) testlerinde çalışan ekiplerin sistemlere zarar vermesi olasıdır.

 • Gri Kutu (Gray Box)
 • Gri Kutu (Gray Box) Penetrasyon & Sızma testi esnasında görev alan uzman ekibimize iç ağda düşük yetkili bir kullanıcı erişimi sunulmaktadır. Düşük yetkili bir kullanıcı olarak sistem üzerinde hakimiyet kurma, sistemin tümüne erişim sağlama yöntemlerini iç saldırgan gözünden gerçekleştirmektedirler. Gri Kutu (Gray Box) testlerinde çalışan ekiplerin sistem içerisinde yetki yükseltme, sistemin tümüne erişme ve iç saldırgan gözünden yapılabilecek penetrasyon eylemleri özverili bir şekilde raporlanmaktadır. Gri Kutu (Gray Box) hizmetimiz esnasında çalışan ekiplerin sistemlere zarar vermesi düşük bir olasılıktır.

 • 3- Beyaz Kutu (White Box)
 • Beyaz Kutu (White Box) Penetrasyon & Sızma testi esnasında görev alan uzman ekibimize sisteme dair bütün bilgiler verilmektedir.. Beyaz Kutu (White Box) Penetrasyon & Sızma Testi esnasında yapılan işlemler özverili bir şekilde raporlanmaktadır. Bilgi toplama ve versiyon keşifleri işlemlerine gerek duyulmadığından dolayı zaafiyet analiz süreci kolaydır ve sisteme zarar veme ihtimali en düşüktür

service

Siber Güvenlik Hizmetleri

Kişisel ve Kurumsal Ağ güvenliği, bilgi güvenliği, sistem güvenliği hususunca eğitim,destek ve danışmanlık hizmetlerimiz alanında uzman kadromuz tarafından verilmektedir. En zayıf halkanın insan faktörü olduğuna inanıyoruz. A'dan Z'ye kurum ve kuruluşlarınızdaki eksiklikleri gidermek, çalışanlarınızı siber güvenlik hususunca bilgilendirmek kapsamında hem kuruluşunuzu siber saldırganlara karşı korumanın yollarını hem de sosyal mühendislik saldırıları nedeni ile zarar görmenizi engellemeyi hedefliyoruz.

Sosyal Müdendislik saldırıları, Siber saldırganların sistem tarafında zaafiyet yakalayamadıkları durumlarda gerçekleştirilen saldırılardır. Siber saldırganlar açısından inandırma yöntemi ile sistemlerinize zararlı yazılımlar yüklemek yöntemleri ile firmanızı ciddi zararlara uğratabilir. Çalışan insan faktörü gerek sosyal mühendislik saldırılarına gerek ise iç saldırgan profiline bağlı olarak firmanıza verilebilecek zararları minimum seviyeye indirmek tamamiyle uzman kadromuz tarafından eğitim, destek ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Siber Güvenlik hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçin.

service

Web-Sistem Kurulumları

Web sayfanızı oluşturmak, yönetmek ve güvenliğinizi sağlamak maksadı ile kurulumlarımız sürdürülmektedir. Kurumsal, E-ticaret ve kişisel web sayfanızı oluşturmak, Hosting ve web sayfa güvenliğiniz hususunca hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kişiler tarafından ASP.NET mimarisi ile web inşaa sürecinizi üstleniyor, hosting, Web güvenliğinizi sağlamanız hususunca çeşitli hizmetler sunuyoruz.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

Web sayfanızın güvenliği hususunda hizmet vermekteyiz. Web sayfanızın saldırganlara karşı güvenlik yazılımları kurulum, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunuyoruz. Web sayfanız üzerinde gerçekleştirilen saldırgan eylemleri monitöring yapabilmeniz, extra güvenlik önlemleri alabilmeniz hususunca hizmet vermekteyiz. Özel hizmetlerimizden ve ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için iletişime geçin.

service

Zararlı Yazılım Analizi

Malware(Zararlı Yazılım) tespiti, cihaz temizlik süreci ve analiz konularında hizmet sunmaktayız. Alanında uzman kadromuz dahilinde zararlı yazılımlar tarafından zarar görüşi zarar verildiğini düşündüğünüz veya zararlı yazılım analizi yaptırmak istediğiniz cihazlarınız üzerinde zararlı yazılım tespiti, cihazın var ise virüslerden arındırılması ve analiz süreçleri özverili bir şekilde gerçekleşmektedir. Zararlı Yazılım Analizi sürecimiz özverili bir şekilde gerçekleşmekte ve raporlanmaktadır.

Zararlı Yazılım Analizi hususunca verdiğimiz destek niteliğinde verdiğimiz raporlama süreci uluslararası standartlara uygundur. İşlemler ve raporlama süreci içerisinde eğitim, destek ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Zararlı Yazılım Analizi hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçin.

service

Yazılım Geliştirme

Alanında uzman geliştirici ekibimiz ile Yazılım Geliştirme hizmeti sunmaktayız. Yazılım Geliştirme kapsamında Bilgisayar ve Mobil teknolojisi için uygulamalar geliştirmekteyiz.

Uygulama geliştirme sürecimizi şeffaf bir şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Geliştirici ekibimiz tarafından istediğiniz uygulamaları geliştiriyor ve geliştirdiğimiz uygulamalara yönelik destek hizmetleri sunuyoruz. Yazılım Geliştirme hizmetlerimize ek olarak Yazılım Geliştirme hususunca eğitim, destek ve danışmanlk hizmetleri vermekteyiz.

service

SEO

Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu), Web sayfanızın ziyaretçi sayısını, etkileşimini ve arama motorları tarafından üst sıralarda görünmesini sağlamak ve daha fazla trafik elde etmek amacı ile kullanılan pazarlama çalışmalarının bütünüdür.

Alanında uzman kadromuz tarafından Web sayfanızın etkileşimini arttırmak maksadı ile SEO hizmetimiz mevcuttur. SEO hizmetimize yönelik eğitim, destek ve danışmanlık hizmetlerimiz bulunmaktadır. SEO hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçin

service

Danışmanlık

Alanında uzman kadromuz dahilinde hizmet verdiğimiz Penetrasyon & Sızma Testi, Siber Güvenlik Hizmetleri, Web-Sistem Kurulumları/ Güvenliği, Zararlı Yazılım Analizi, Yazılım Geliştirme ve SEO kapsamında danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Özel hizmetlerimiz, Kurumsal hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçin..

service

EDR - Panda Adaptive Defence 360

ADAPTIVE DEFENSE 360 tamamen farklı bir teknolojiye sahiptir. Entegre olduğu EDR teknolojisiyle casus/fidye(crpyto benzeri) yazılımlarına karşı çözüm sunar. Adaptive Defense 360 geleneksel Endpoint Protection Platform metodunu, EDR (Endpoint Detection and Response) teknolojisiyle birleştirerek, yapay zekaya dayalı, sezgisel davranış analizi yapan bir üründür.

AD 360’ın sağladığı koruma ulusal düzeyde onaylanmıştır. Toplam 24 ülkede (TR Dahil) kabul gören Common Criteria standartlarına göre EAL2+sertifikasına sahip tek EDR çözümü üreticisi Panda - AD360 olmuştur. Önleme, tespit ve düzeltme yetenekleriyle kötü amaçlı yazılımlara karşı gelişmiş siber güvenlik sağlar. Kuruluşun tüm uç noktalarında aktif süreçlerin% 100'ünü izler, toplar ve sınıflandırır. Çalışan tüm süreçlerin güvenilirliğini sağlar ve bilgisayar korsanlarına ve içerideki kişilere sürekli yanıt verilmesine izin verir.

YENİ NESİL YAPAY ZEKA! Uygulamalar için% 100 sınıflandırma hizmeti, tüm uç nokta faaliyetlerini izler. Çalışan tüm işlemlerin güvenilirliğini sağlamaya ve kötü amaçlı uygulamaların ve işlemlerin yürütülmesini durdurmaya odaklanır.

 • Tüm uygulamaların Sürekli İzlenmesi
 • Büyük Veri ve Makine Öğrenimi teknikleri
 • Teknisyenler tarafından Derinlik Davranışı analizi
 • Adli Raporlama ve Uygulama
 • Bilinen Kötü Amaçlı Yazılım Önleme
 • Gelişmiş Kötü Amaçlı Yazılım Algılama
 • Dinamik İstismar Tespiti
 • Davranış Temelli Tespit
service

Antivirüs - Panda Endpoint Protection

Önde gelen sanallaştırma sistemleri ve Android Cihazlara ek olarak, dizüstü bilgisayarlar ve sunucular dahil tüm Windows, Mac ve Linux iş istasyonlarınız için merkezi ve gelişmiş koruma sağlar.
Bu tam koruma, tüm vektörleri kapsar: Ağ (güvenlik duvarı), E-posta, Web ve Harici cihazlar.
Panda Endpoint Protection Plus ayrıca Exchange sunucuları için koruma içerir.

 • İyileştirici aksiyonlar alır.
 • Gerçek zamanlı izleme ve raporlama sunar.
 • Profil bazlı koruma sağlar
 • Merkezi cihaz kontrolü yapar.

Tüm cihazlar için basit ve merkezi güvenlik : Web tarayıcısı aracılığıyla güvenlik ve ürün yükseltmelerinin merkezi yönetimi. Windows, Linux, Mac OS X veya Android korumasını tek bir konsoldan yönetin.
Telafi edici eylemler : Cleaner Monitor'u uzaktan çalıştırın ve gelişmiş veya konvansiyonel olmayan kötü amaçlı yazılım ile bulaşmış iş istasyonlarını onarın. En son ürün güncellemelerinin yüklü olduğundan emin olmak için sunucuları ve iş istasyonlarını uzaktan yeniden başlatın Gerçek zamanlı izleme ve raporlar : Kapsamlı ve sezgisel gösterge tabloları sayesinde BT altyapınızın gerçek zamanlı olarak detaylı olarak izlenmesi. Raporlar, koruma durumunu, algılamalarını ve kaynakların uygun olmayan kullanımını ayrıntılandırarak otomatik olarak oluşturulabilir ve gönderilebilir.
.

service

PANDA FULL ENCRYPTION

Panda Tam Şifreleme, tam disk şifrelemesini merkezi olarak yönetmek için tasarlanmış, Panda Security'nin uç nokta koruması ve gelişmiş uyarlanabilir güvenlik çözümleri için ek bir modüldür. Son kullanıcıları etkilemeden diskleri şifrelemek ve şifresini çözmek için geliştirilmiş bir modüldür.
Full Encryption şifreleme çözümü ile cihazlarınız fiziksel olarak kaybolsa/çalınsa bile, verileriniz güvende olmaya devam edecektir. Kurtarma anahtarlarını merkezi olarak kontrol etmek ve yönetmek için kanıtlanmış ve kararlı bir Microsoft teknolojisi olan BitLocker'dan yararlanır.

 • Kayıp, hırsızlık ve yetkisiz erişimi önleyin : Kurtarma anahtarları depolanır ve buluttan güvenli bir şekilde kurtarılır.
 • Dağıtım veya ek aracı yok : Ek sunucular için sunucu veya ek maliyet yok.
 • Yönetmeliklere uyun : Şifreleme aktivasyonunu izleyerek ve zorunlu kılarak.
 • Raporlar ve merkezi yönetim : Sezgisel kontrol panelleri, ayrıntılı raporlar ve değişiklik denetimleri.

service

Firewall - Avrestor

Firewall cihazları; bir ağa/bilgisayara giden interneti filtreleyen, korudukları bilgisayarlardan bağımsız sistemlerdir. Bir kuruluşun belirlenmiş olan güvenlik ilkelerine dayalı olarak gelen ve giden ağ trafiğini izleyen ve filtreleyen ağ güvenlik aygıtlarıdır. Esasen, özel bir dahili ağ ile genel İnternet arasında konumlanan engeldir.
Bütün firewall cihazları gibi Avrestor Next Generation Firewall cihazlarının da temel amacı,tehdit edici olmayan trafiğe izin vermek ve tehlikeli trafiği dışarıda tutmaktır. En temel ve giriş seviye olarak nitelendirilebilecek olan güvenlik duvarları,gelen ve giden ağ trafiğini İnternet Protokolü (IP) bağlantı noktasına ve IP adreslerine göre filtreleyen ağ güvenlik aygıtlarıdır.
AVRESTOR Yeni Nesil Güvenlik Duvarları (NGFW),durum bilgisi olan bir ağ güvenlik duvarı teknolojisinin ötesinde yetenekler sağlar.
AVRESTOR NG; gereken iş sürekliliğini, ağ optimizasyonunu ve siber güvenlik ihtiyaçlarını eksiksiz ve tek bir paket çözüm olarak sağlar. Sıradan Güvenlik Duvarlarıyla sahip olamayacağınız bir çok ek özellik ve hizmet AVRESTOR UTM serisiyle entegre şekilde sunulmaktadır.
Bilişim Güvenliği, Ağ Yönetimi, Gerçek zamanlı ağ kontrolü, URL Filtreleme, BTK 5651 Loglama, Mac Bazlı Kullanıcı Engelleme/İzin Verme, Hotspot Güvenliği, Multi Wan/Load Balancing, IPS/IDS, VPN, Gelişmiş Ağ raporlama gibi bir çok ihtiyacınızı AVRESTOR NG Firewall'lar ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

service

Hotspot - Avrespot

AVRESPOT Hotspot Controller bulut merkezli yönetim imkanı sunan, kimlik doğrulaması üzerinden müşterilere veya çalışanlara verilen internet hizmetini 5651 nolu yasaya uygun şekilde loglayan bir hotspot çözümüdür.
Örnek kullanım yerleri arasında; cafe, restoran, zincir mağaza ve ufak ofisler sayılabilir.

 • Bulut Merkezli -> 7/24 Ortam Güvenliği
 • Yasal Loglama -> 5651 Loglama Çözümü
 • Hız Sınırlama -> İndirme ve Yükleme Hız Kontrolü
 • Gelişmiş Rapolama -> IP ve MAC bazlı adres kontrolü imkanı

Hotspot Çözümü Özellikleri - Yasal loglama, T.C.K.N. / Kullanıcı Adı-Parola İle Giriş, QoS ile download/upload sınırlama, Mac Bazlı Kullanıcı Engelleme/İzin Verme, Out-of-band mimarisinde bulut ortamından merkezi yönetim, Statik/Dinamik IP Adresleri kaydı, Gelişmiş raporlama ve IP-MAC bazlı takip, uzaktan anlık olarak izleme, Eş zamanlı 250-500 kullanıcıyı desteği, 5651 Kanuna uygun loglama, Gerçek zamanlı ağ kontrolü, Ağa bağlı online ve offline kullanıcıların takibi gibi bir çok ihtiyacınızı AVRESPOT Hotspot cihazları ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

service

Panda Patch Management

RİSK VE KARMAŞIKLIĞI AZALTIN Panda Patch Management, hem işletim sistemleri hem de yüzlerce uygulama için güvenlik açıklarını ve bunlara karşılık gelen güncelleme ve yamaları yönetmek için bir çözümdür. Güvenlik açıkları, yamalar veya bekleyen güncellemeler ve desteklenmeyen yazılımlar (EoL) açısından uç nokta sağlığının gerçek zamanlı olarak görünürlüğünü sağlar. Keşfedin, planlayın, kurun ve izleyin.
Sistemlerin ve yüzlerce uygulamanın güvenlik açıkları, yamaları ve bekleyen güncellemeleri ile ilgili olarak kuruluşun güvenlik durumunun merkezi ve toplu görünürlüğünü sunar.
Kuruluşların güvenlik açığı istismar saldırılarının önüne geçmesini sağlayan kullanımı kolay, gerçek zamanlı yönetim araçlarıyla yamaları ve güncellemeleri yönetmenizi sağlar.
Konsol, tespit edilen tehditleri ve açıkları ortaya çıkarılan güvenlik açıklarıyla ilişkilendirir. Yanıt süresi en aza indirilir, yamaları web konsolundan hemen dışarı iterek saldırıları sınırlar ve düzeltir..

service

DLP

Data Loss Prevention kelimesinin Türkçe karşılığı veri kaybının önlenmesidir. Veri kaybının önlenmesi de bilgi güvenliği sektöründe sıkça duyulan bir kavramdır.
Kurumların özel ve saklı kalması gereken stratejik bilgilerinin dışarı sızması beraberinde ekonomik ve politik pek çok zararı da getirdiğinden DLP sahip olması zorunlu olan bir ticari ürün haline gelmiştir. GTB Endpoint Enterprise DLP / EDR istemcisi, I / O aktivitesini izleyerek yönetim konsolunda oluşturulan erişim politikalarını uygular.
Çıkarılabilir ortama gönderilen tüm veriler, GTB inceleme motoru tarafından yakalanır ve incelenir. Daha sonra engelleme, uyarma, sınıflandırma, filigran, şifreleme vb. Gibi çeşitli yaptırım eylemleri gerçekleştirilebilir.

ÖZELLİKLER

 • LDAP Entegrasyonu, Dosya Şifreleme, Ayrıntılı Dosya Denetimi, Ayrıntılı Donanım Denetimi,
 • İki yönlü dosya kontrolü, Gerçek Zamanlı Adli Tıp, Ayrıntılı Donanım Denetimi, Çevrimiçi ve Çevrimdışı modlar
DESTEKLENEN AYGITLAR
 • USB Sürücüler, Wi-Fi, Bluetooth gibi Kablosuz Arayüzler, FireWire, Mac • Windows • Linux. KEXT'siz DLP
 • Diğer G / Ç cihazları, POS Sistemi cihazları
UYGULAMALAR VE BULUT KONTROLÜ
 • Bulut Uygulamaları / Bulut Depolama, Drop Box, BOX, Citrix ShareFile, QQ, Gtalk, Google Drive, Google for Work,
 • Evernote, Microsoft Office 365, Teams, Salesforce, Skydrive, Slack, Snippet
 • Tüm çıkarılabilir medyayı adresleyen tam erişim kontrolü sağlar
 • Ayrıntılı dosya denetimini yönetir
 • ÇEVRİM DIŞI TESPİT - Şirket Dışı Parmak İzi algılama, “eve telefon etmeye” gerek yok Başka hiçbir çözüm yapamaz!
 • Yapılandırılmamış 'parmak izi' verilerinde doğru kısmi dosya eşleşmesini destekleyen tek çözüm !!
 • Perakende POS sistemi veri kontrolü
 • Damla DLP, OCR, Filigran
 • Dosya sayısı, dosya boyutu dahil olmak üzere kullanıma göre dosya aktarımını izleyin ve kontrol edin
 • Tescilli gelişmiş tehdit algılama tekniklerini kullanarak kullanıcı davranışını izleyin
 • Verilerin yetkisiz cihazlara veya kullanıcılara paylaşılmasını önleyin
 • USB aygıtlarına hangi dosyaların kopyalandığını Anlayın, Kontrol Edin, Envanterleyin ve Raporlayın
 • Çekirdek uzantısı olmadan oluşturulan ilk Kurumsal DLP aracısı . İşletim sistemi güncellemeleri basittir
Yukarı Çık

Contact Us

32/7, George Street, England, BA1 2FJ.

Follow Us